Aktualności

Trzecie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 14 marca

Trzecie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 14 marca

14 marca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się trzecie tegoroczne spotkanie kobiet przedsiębiorczych organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Podczas spotkania dowiemy się między innymi czym jest analiza kolorystyczna i jak można ją zastosować w kreowaniu wizerunku i budowaniu relacji biznesowych. Porozmawiamy o tym jak dobierać kolory by czuć się jednocześnie swobodnie i profesjonalnie oraz czym jest biznesowa symbolika kolorów. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie czy warto podążać za trendami czy raczej postawić na klasyczne rozwiązania.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział będą mogły dowiedzieć się jak zadbać o swoją najlepszą wizytówkę czyli twarz. Porozmawiamy o tym jak przeciwdziałać i zapobiegać skutkom stresu. Poznamy także praktyczne rozwiązania i porady jak samemu wykonać antystresowy masaż twarzy i na co zwrócić uwagę, aby zrobić to dobrze.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w  budowaniu networkingu i sieciowania wśród zainteresowanych pn. Rozmowy Liderek o życiu i biznesie.

Rozmowy Liderek służą wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie.

W ramach tej części spotkania porozmawiamy na temat: „Być kobietą – co to znaczy i jakie rodzi wyzwania w odnajdywaniu siebie i realizacji swoich marzeń we współczesnym świecie”.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 13 marca 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.