Co nas wyróżnia?

1.

Inspirujące warunki pracy

Inkubator Przedsiębiorczości znajduje się w nowocześnie urządzonych wnętrzach zabytkowej kamienicy. Jeśli lubisz minimalistyczny styl loftowy, nawiązujący do surowych wnętrz industrialnych, będziesz się dobrze czuć w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Nowoczesna aranżacja przestrzeni, będzie dla Ciebie inspiracją do satysfakcjonującej pracy.

Wizualizacja wnętrza pomiesczenia inkubatora

2.

Prawdziwy mech na ścianie

Mech w biurze to doskonałe rozwiązanie. Arktyczny porost doskonale filtruje powietrze, przez co korzystnie wpływa na procesy myślowe oraz poprawę koncentracji. Wprowadza spokój i naturalnie redukuje poziom stresu. Sprawia również, że ludzie chętniej spędzają czas w miejscu pracy, są bardziej zrelaksowani i odprężeni oraz mniej podatni np. na szum pracujących urządzeń.

Zdjęcie mchu

3.

Dogodna lokalizacja

Inkubator zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, tylko kilka kroków od Rynku.

4.

Kompleksowość wsparcia

Inkubator Przedsiębiorczości, oprócz wsparcia związanego z kompletnie wyposażoną przestrzenią biurową, oferuje szereg usług podstawowych i specjalistycznych, które w istotny sposób mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy. Czuwamy nad wysoką jakością wszystkich usług doradczych świadczonych w Inkubatorze.

Ilustracja trzech postaci z narzędziami

5.

Wsparcie dopasowane do branży

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle kieruje swoją ofertę w pierwszej kolejności do przedstawicieli perspektywicznej branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej. Jesteśmy również otwarci na wspieranie firm związanych z branżą jakość życia, motoryzacja oraz lotnictwo i kosmonautyka. Wybór konkretnej specjalizacji Inkubatora umożliwia dostosowanie oferty usług specjalistycznych do jej potrzeb oraz specyfiki branży. Rozwijając swoje kompetencje, rozwijasz swoją firmę.

Uścisk dłoni

6.

Kameralna atmosfera

Powierzchnia całego Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle to 193 m2 wraz z salą konferencyjną i przestrzeniami wspólnymi. To wystarczająco dużo, żeby stworzyć przyjazny klimat do pracy, networkingu i wymiany doświadczeń dla 15 przedsiębiorców, ale nie zbyt dużo. Unikamy niedogodności atmosfery korporacyjnej.

Wizualizacja powierzchni biurowej inkubatora

7.

Sala konferencyjna w cenie biurka

Jako Klient Inkubatora możesz korzystać z nowoczesnej sali konferencyjnej do własnych celów biznesowych. Nie musisz podpisywać umów w kawiarni, ani negocjować warunków współpracy z klientem w restauracji. Uzgodnij termin z Opiekunem Inkubatora i zaprezentuj się kontrahentom w prestiżowym miejscu pracy.

Prezentacja w sali konferencyjnej

8.

Ergonomiczne stanowisko pracy

Inkubowani w Jaśle przedsiębiorcy mają do dyspozycji ergonomiczne stanowiska pracy typu open space oraz kameralne biura. Cały budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wizualizacja biura w inkubatorze

9.

Pracujesz, kiedy chcesz

W Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle możesz współpracować z klientami z całej Polski, Europy, świata… Sprzyjają temu również godziny otwarcia Inkubatora, dostosowane do kultury pracy różnych krajów.

Człowiek trzymający zegar

10.

Twój sukces jest naszym sukcesem

Jesteśmy ukierunkowani na sukces rynkowy klientów inkubatora, czyli na Twój sukces.

Grupa ludzi z uniesionymi kciukami

Nie wahaj się. Zostań swoim szefem. Zacznij rozwijać swój własny biznes.