Aktualności

III Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery już 21 marca

III Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery już 21 marca

Szukasz pracy? Płatnego stażu? Chcesz zdobyć doświadczenie i odbyć praktyki? Zamierzasz zmienić dotychczasową pracę? A może chcesz zdobyć nowe kwalifikacje?

Weź udział w III Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery organizowanych przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców. Targi odbędą się 21 marca od 10 do 16 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15.

Celem targów jest pomoc osobom zainteresowanym nie tylko w podjęciu, ale również zmianie dotychczasowego zatrudnienia, zapoznanie uczestników z oczekiwaniami i wymogami rynku pracy oraz przekazanie informacji na temat możliwości zdobycia nowych kwalifikacji.

Wystawcami targów będą instytucje rynku pracy, pracodawcy, uczelnie wyższe, szkoły oraz firmy edukacyjne i szkoleniowe.

W programie wydarzenia m.in. stanowiska doradcze, indywidualne konsultacje, CV Point oraz aktualne oferty pracy. Uczestnikiem targów może być każdy, a w szczególności osoby bezrobotne, uczniowie szkół podstawowych oraz średnich i studenci. Udział w targach jest bezpłatny.  

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle, tel. 13 44 86 327, mail wp@um.jaslo.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie  „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021  i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa. Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-moje-miasto-moj-dom/