Aktualności

III spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

III spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

14 marca  br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, miałyśmy okazję gościć Panie na kolejnym spotkaniu programu Liderka z Jasła.

Podczas pierwszej części rozmawiałyśmy między innymi o znaczeniu kolorów w biznesie, a także o tym jak określone barwy wpływają na zachowania konsumenckie. Dowiedziałyśmy się  czym jest harmonijny wizerunek, jak go osiągnąć i czy ma on znaczenie w relacjach biznesowych, a także czym jest analiza kolorystyczna i jakie ma zastosowanie w biznesie.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział poznały kilka praktycznych narzędzi pozwalających na redukcję stresu. Dowiedziały się jak wielkie znaczenie mają codzienne rytuały, jak ważna jest aktywność fizyczna i zdrowy sen oraz techniki oddechowe, aromaty i dźwięki.

Panie biorące udział w spotkaniu miały możliwość wzięcia udziału w  budowaniu networkingu i sieciowania wśród zainteresowanych pn. Rozmowy Liderek o życiu i biznesie.

Rozmowy Liderek służą wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie.

W ramach tej części spotkania rozmawiałyśmy na temat: „Być kobietą – co to znaczy i jakie rodzi wyzwania w odnajdywaniu siebie i realizacji swoich marzeń we współczesnym świecie”.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania cyklu.