Aktualności

Spotkanie podsumowujące cykl Liderka z Jasła w 2023 r.

Spotkanie podsumowujące cykl Liderka z Jasła w 2023 r.

14 grudnia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, miałyśmy okazję gościć Panie na spotkaniu podsumowującym realizację programu Liderka z Jasła w 2023 r.

Opowiedziałyśmy o tym co za nami, a także o tym co planujemy na rok 2024. Wspólnie z Paniami rozmawiałyśmy o ich potrzebach w pogłębianiu wiedzy biznesowej i wspieraniu się kobiet w biznesie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych Liderek stworzyłyśmy listę pomysłów na kolejne spotkania.

W magiczny, świąteczny czas wprowadziła nas inspirująca prezentacja i pokaz przygotowanych specjalnie na tę okazję przykładów świątecznych dekoracji oraz rozmowa o panujących w tym zakresie trendach. Nie zabrakło także porad, praktycznych wskazówek i rozmów sprzyjających budowaniu networkingu i sieciowania kobiet.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania cyklu.