Aktualności

Spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła

<strong>Spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła</strong>

8 marca br. w Międzynarodowy Dzień Kobiet, w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbyło się spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła.

W tej nowoczesnej, biznesowej  przestrzeni w kameralnej atmosferze spotkały się przedstawicielki lokalnych firm i instytucji oraz Panie pragnące wrócić na rynek pracy.

Zgromadzonych Gości powitał Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian, po czym przeprowadzono dwa warsztaty tematyczne.

Dzięki Korneli Kozioł właścicielce Salonu kosmetycznego Odpicowane, prowadzącej własny biznes na terenie Jasła, można było dowiedzieć się jak zrobić biznesowy i codzienny makijaż, jak ważna dla kondycji skóry jest codzienna pielęgnacja oraz jakie są obecnie trendy w szeroko pojętym wizażu. Kornelia podczas swojego wystąpienia wykonała jednej z uczestniczek pełny makijaż biznesowy, prezentując w praktyce przekazywaną wiedzę.

Kolejnym elementem spotkania była prezentacja trendów w ubiorze biznesowym, którą przedstawiła stylistka osobista Teresa Bednarz. Opowiedziała Ona o tym dlaczego tak ważne jest dbanie o wizerunek biznesowy, jakie są trendy na  2023 r., czym jest swobodna elegancja i czy może mieć ona zastosowanie w biznesie.

Po krótkiej przerwie kawowej i wielu interesujących rozmowach w kuluarach wydarzenia, przedstawicielki Wydziału Wspierania Przedsiębiorczości przedstawiły założenia Programu Liderka z Jasła oraz zainicjowały rozmowę o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie i budowaniu networkingu.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Program dedykowany jest kobietom przedsiębiorczym, prowadzącym lub zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom pracującym oraz pragnącym powrócić na rynek pracy.

Ideą programu jest wspieranie przedsiębiorczości począwszy od kreowania wzorców poprzez przekazywanie wiedzy i inspiracji po networking wśród kobiet.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Programie Liderka z Jasła zapraszamy do kontaktu  z Wydziałem Wspierania Przedsiębiorczości mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu i już dziś zapraszamy na kolejne.