Aktualności

Spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła

<strong>Spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła</strong>
Logotyp Programu Liderka z Jasła

Już 8 marca 2023 r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, ul. Kazimierza Wielkiego 5, odbędzie się spotkanie inaugurujące Program Liderka z Jasła, które dedykowane jest kobietom przedsiębiorczym prowadzącym działalność gospodarczą, kobietom pragnącym lub zamierzającym założyć działalność gospodarczą, kobietom liderkom w pracy oraz Paniom pragnącym powrócić na rynek pracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Podczas pilotażowego spotkania można będzie dowiedzieć się jak zadbać o swój wizerunek w biznesie, jakie są trendy w codziennym oraz biznesowym ubiorze i makijażu. Porozmawiamy także o wspieraniu kobiet w pracy i w biznesie, budowaniu networkingu, a także o częstotliwości i tematach kolejnych spotkań.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.

Plakat Liderka z Jasła