Aktualności

Siódme spotkanie cyklu Liderka z Jasła upłynęło przy tematyce budowania relacji z klientem oraz storytellingu: Moje pierwsze kroki w biznesie

Siódme spotkanie cyklu Liderka z Jasła upłynęło przy tematyce budowania relacji z klientem oraz storytellingu: Moje pierwsze kroki w biznesie

15 listopada br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle miałyśmy okazję gościć Panie na siódmym spotkaniu cyklu Liderka z Jasła.

Rozmawiałyśmy o budowaniu relacji z klientami- dlaczego i czy są ważne, jak je tworzyć i jak o nie dbać. Próbowałyśmy udowodnić, że nie ma trudnych klientów- są tylko trudne zachowania. Omówiłyśmy kilka takich zachowań i sposoby na radzenie sobie z nimi w praktyce.

Niezwykle inspirującym elementem spotkania były historie Pań, które odważyły się otworzyć swój biznes. Poznałyśmy ich motywacje oraz problemy i wyzwania z jakimi musiały się zmierzyć na początku swej biznesowej drogi. Panie przedstawiły także kilka praktycznych porad od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwijać swój biznes.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na następne grudniowe spotkanie cyklu, które będzie podsumowaniem pierwszego roku funkcjonowania Programu Liderka z Jasła.