Aktualności

Przydatne wyszukiwarki programów unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027 czyli gdzie znaleźć środki na rozwój firmy?

Przydatne wyszukiwarki programów unijnych w perspektywie finansowej 2021-2027 czyli gdzie znaleźć środki na rozwój firmy?

Dzięki Funduszom Europejskim wzmacniana jest konkurencyjność gospodarek państw członkowskich, podejmowana jest walka z bezrobociem, a także realizowane są działania, które pomagają w rozwoju regionów.

W perspektywie finansowej 2021-2027 można znaleźć szereg programów dedykowanych przedsiębiorcom, jednak w natłoku informacji czasem trudno je odnaleźć oraz wybrać optymalny program i środki, o które warto się ubiegać.

Zapraszamy do skorzystania z zebranych poniżej wyszukiwarek, które ułatwią odnalezienie wsparcia!

PORTAL FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Portal Funduszy Europejskich na swojej stronie udostępnia Wyszukiwarkę Dotacji. Narzędzie to umożliwia wyszukanie przedsiębiorcom i osobom fizycznym dotacji z Funduszy Europejskich. Dzięki możliwości zastosowania filtrów można łatwo i szybko znaleźć interesujące wsparcie, które będzie dostosowane do konkretnych potrzeb.  

Wyszukiwarkę Dotacji znajdziesz TUTAJ, a informacje o Funduszach Europejskich 2021-2027 – TUTAJ.

PORTAL FUNDUSZY EUROPEJSKICH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Dzięki Portalowi Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego można wyszukać najbliższy Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, gdzie wykwalifikowany konsultant udzieli bezpłatnej porady na temat możliwości dofinansowania. Dodatkowo na tej stronie na bieżąco aktualizowany jest Newsletter,  w którym znaleźć można informacje o trwających rekrutacjach oraz operatorach wsparcia.

Więcej na stronie internetowej TUTAJ.

POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (PARP)

PARP na swojej stronie internetowej oferuje szeroki zakres wsparcia. W perspektywie finansowej 2021-2027 jest zaangażowany w realizację trzech krajowych programów operacyjnych- Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki, Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej oraz Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.

Więcej informacji na stronie PARP.

Zachęcamy także do zapoznania się z harmonogramami obecnych i planowanych naborów dedykowanych przedsiębiorcom w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia oraz realizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.