Aktualności

Siódme spotkanie z cyklu Liderka z Jasła

Siódme spotkanie z cyklu Liderka z Jasła

15 listopada br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się siódme spotkanie organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła. Porozmawiamy na nim o budowaniu relacji z klientami- jak je tworzyć i jak o nie dbać.  Spróbujemy zdefiniować tzw. trudnego klienta i omówimy kilka sposobów na radzenie sobie z nim w praktyce.

Poznamy także historię Pań, które odważyły się otworzyć swój biznes. Poznamy ich motywacje oraz problemy i wyzwania z jakimi musiały się zmierzyć na początku swej biznesowej drogi.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 13 listopada 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371. Serdecznie zapraszamy