Aktualności

Przedsiębiorco spotkaj się ze specjalistami- wrześniowe spotkania w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

Przedsiębiorco spotkaj się ze specjalistami- wrześniowe spotkania w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców serdecznie zaprasza na wrześniowe spotkania dla przedsiębiorców ze specjalistami z Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Krośnie.

Środowe spotkania zaczniemy 13 września br. od przedstawienia oferty dla przedsiębiorców Działu Wspierania Przedsiębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii i Innowacji RARR S.A., a także sieci Enterprise Europe Network.

20 września br. natomiast odbędzie się szkolenie z funduszy dla przedsiębiorców w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, działanie FEPK.01.01 „Badania i rozwój” oraz w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, działanie FEPW.01.02 „Automatyzacja i robotyzacja w MŚP”.

Spotkania będą świetną okazją do pozyskania informacji o wsparciu i skorzystania z indywidualnych konsultacji, a także poznania przestrzeni Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 12 września 2023 r. w przypadku spotkania z RARR i do dnia 19 września 2023 r. w przypadku spotkania z Lokalnym Punktem Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Krośnie, mailowo na adres inkubator@um.jaslo.pl .

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań można uzyskać również pod numerem telefonu 13 44 86 327.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie 13 września 2023 r.

Spotkanie 20 września 2023 r.