Aktualności

Spotkania cyklu Liderka z Jasła wracają po przerwie wakacyjnej

Spotkania cyklu Liderka z Jasła wracają po przerwie wakacyjnej

6 września br. po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej odbyło się kolejne, piąte spotkanie cyklu Liderka z Jasła. Tym razem miałyśmy przyjemność gościć u jednej z naszych Liderek w Winnicy Vanellus. Jej właścicielka Pani Barbara Czajka opowiedziała nie tylko o szeroko rozumianej enoturystyce,  ale także o początkach i rozwoju jej pomysłu na biznes.

Środowe spotkanie poświęcone było także tematyce budżetowania. Pani Katarzyna Augustyn, księgowa z długoletnim doświadczeniem przedstawiła zagadnienia dotyczące zarządzania budżetem firmy i budżetem osobistym. Opowiedziała o technikach planowania oraz szacowania przychodów i wydatków, a także o płynności finansowej i kluczowych wskaźnikach efektywności KPI.

Tematykę budowania biznesu pełnego wewnętrznego spokoju poruszyła Pani Kaja Wójcik dyplomowana bioenergoterapeutka, bazując na prezentacji przygotowanej przez Panią Wiktorię Rogala, prowadzącą zajęcia w Jaśle nauczycielkę Hatha Jogi i medytacji. Podczas tego panelu rozmawiałyśmy o oddechu jako źródle życiodajnej energii, o mocy relaksacji, która wpływ na biochemię organizmu i układ nerwowy.

Bardzo ważnym elementem spotkania był także networking pomiędzy jego uczestniczkami. Szybkie spotkania biznesowe jakie odbyłyśmy pozwoliły nam poznać uczestniczki, wymienić się wiedzą i  doświadczeniem, a także nawiązać nowe ciekawe kontakty.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz wszystkie rozmowy dające inspiracje na kolejne działania i już dziś zapraszamy na następne spotkanie cyklu.