Aktualności

Piąte spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 6 września

Piąte spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 6 września

6 września br. odbędzie się piąte spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy, organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Spotkanie poświęcone będzie tematyce budżetowania. Poruszymy tematy dotyczące zarządzania budżetem firmy i budżetem osobistym. Przybliżymy Paniom techniki planowania oraz szacowania przychodów i wydatków. Powiemy dlaczego warto zarządzać finansami i płynnością finansową, a także jak ważne jest badanie kluczowych wskaźników efektywności KPI.

Będziemy kontynuować tematykę odnajdywania work-life balance dzięki wykorzystaniu ćwiczeń z technik relaksacyjnych. Porozmawiamy o oddechu jako źródle życiodajnej energii, o mocy relaksacji, która wpływ na biochemię organizmu i układ nerwowy oraz jak skutecznie budować biznes pełen wewnętrznego spokoju.

Podczas spotkania panie będą miały okazję dowiedzieć się także o początkach i rozwoju pomysłu na biznes oparty na branży enoturystycznej. O biznesie który jest jednocześnie wielka pasją i dużym wyzwaniem opowie jedna z naszych Liderek. Ten storytelling może okazać się sporą inspiracją  dla tworzenia ciekawych, innowacyjnych pomysłów.

Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział także w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). Te niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkie zainteresowane Panie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 4 września br., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.