Aktualności

I spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

I spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

11 stycznia  br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, miałyśmy okazję gościć Panie na pierwszym spotkaniu programu Liderka z Jasła w 2024 r.

Podczas spotkania rozmawiałyśmy o fotografii i zdjęciach jako formach przekazu treści biznesowych. Panie poznały zasady i tajniki tworzenia zdjęć oraz filmów przyciągających uwagę odbiorców i użytkowników social mediów. Miały okazję zapoznać się z obecnie panującymi trendami w tym zakresie oraz rozwiązaniami najczęściej popełnianych błędów.

W drugiej części dowiedziałyśmy się czym są: odwaga, odporność psychiczna i hart ducha. Rozmawiałyśmy o tym jak dbać o siebie i swój stan umysłu, by realizować założone przez siebie cele biznesowe, zawodowe i prywatne, a także jak zagłuszyć wewnętrznego krytyka, poszukiwacza wymówek i podejmować śmiałe decyzje.

Panie biorące udział w spotkaniu wzięły także udział w nowej formule budowania networkingu i sieciowania pn. Rozmowy Liderek o życiu i biznesie.

Rozmowy Liderek służą wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów, a także nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany
doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania cyklu.