Aktualności

Drugie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła w 2024 roku

Drugie spotkanie z cyklu Liderka z Jasła w 2024 roku

20 lutego br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się drugie tegoroczne spotkanie kobiet przedsiębiorczych organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Podczas spotkania przedstawimy możliwości pozyskiwania środków na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Porozmawiamy między innymi o środkach z Funduszu Pracy, z krajowych programów operacyjnych oraz Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2021 – 2027. Panie będą mogły także zapoznać się z zaletami i wadami korzystania ze źródeł finansowania działalności gospodarczej takich jak leasing, kredyt, faktoring, crowdfunding czy pożyczka.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział będą mogły dowiedzieć się jak duże znaczenie ma czytanie książek dla rozwijania kreatywności, poszerzenia wiedzy, budowania lepszej przyszłości i odnoszenia sukcesów. Poznamy najbardziej cenione i najpopularniejsze pozycje książkowe ostatnich lat oraz podyskutujemy o tym jak dobrać literaturę do naszych potrzeb i zainteresowań.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w budowaniu networkingu i sieciowania wśród zainteresowanych w formule business speed dating.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 19 lutego 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy!!