Aktualności

Pierwsze spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 roku

Pierwsze spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 roku

11 stycznia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się pierwsze tegoroczne spotkanie
kobiet przedsiębiorczych organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak ważną częścią komunikacji z odbiorcami jest fotografia oraz przekaz filmowy (wideo). Panie biorące udział w spotkaniu dowiedzą się w jaki sposób dzięki tym formą przekazu można skutecznie promować produkty i usługi oraz kreować wizerunek w sieci. Poznają również zasady i tajniki tworzenia prostych i efektownych zdjęć oraz filmów przyciągających uwagę odbiorców i użytkowników social mediów.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział dowiedzą się czy odwaga i odporność psychiczna to pojęcia tożsame. Porozmawiamy o tym jak umacniać i rozwijać odwagę w obliczu ryzyka, strachu czy przeciwności losu. Panie dowiedzą się jak dbać o siebie i swój stan umysłu, by realizować założone przez siebie cele biznesowe, zawodowe i prywatne, a także jak zagłuszyć wewnętrznego krytyka, poszukiwacza wymówek i podejmować śmiałe decyzje.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w nowej formule budowania networkingu i sieciowania wśród zainteresowanych pn. Rozmowy Liderek o życiu i biznesie. Rozmowy Liderek będą służyć wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany
doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału do 10 stycznia 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.