Aktualności

Spotkanie podsumowujące realizację Programu Liderka z Jasła w 2023 r.

Spotkanie podsumowujące realizację Programu Liderka z Jasła w 2023 r.

14 grudnia br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się ósme spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

Spotkanie poświęcone będzie podsumowaniu realizacji programu Liderka z Jasła w 2023 r. Opowiemy o tym co za nami, jakie tematy poruszyłyśmy, co udało się osiągnąć w tym czasie oraz o tym co planujemy na rok 2024. Wspólnie z Paniami przedyskutujemy interesujące je propozycje spotkań i tematów przydatnych dla ich rozwoju. Porozmawiamy o potrzebach Pań w pogłębianiu wiedzy biznesowej i wspieraniu się kobiet w biznesie.

Nie zapomnimy także o dawce świątecznych inspiracji, które zapewni m.in. pokaz przygotowanych specjalnie na tę okazję przykładów świątecznych dekoracji oraz rozmowa o panujących w tym zakresie trendach. Nie zabraknie także porad i prostych rozwiązań przydatnych przy tworzeniu świątecznych dekoracji.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 13 grudnia 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.