Aktualności

Kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 11 maja

Kolejne spotkanie z cyklu Liderka z Jasła już 11 maja

11 maja br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się trzecie spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy, organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Spotkanie poświęcone będzie budowaniu pewności siebie, kreowaniu rozwoju osobistego i kariery wokół swoich predyspozycji, talentów i pasji, a także pozyskaniu praktycznych umiejętności budowania relacji w biznesie z wykorzystaniem social mediów oraz budowaniu networkingu wśród kobiet.

Panie biorące udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się jak postawić na swój rozwój i odważyć się do działania; co to jest poczucie własnej wartości, jak wpływa na emocje które odczuwamy i zachowania, które przejawiamy. Porozmawiamy o samoświadomości jako kluczu do poznania siebie, poznamy narzędzia pomocne w drodze poznawania siebie na przykładzie wybranej persony  „Marii” pokażemy jak wybrane narzędzia do diagnozy predyspozycji osobowości i talentów pomogły jej w rozwoju zawodowym i ukształtowały ścieżkę kariery. 

Z kolei podczas warsztatów będzie można uzyskać praktyczną wiedzę w zakresie budowania wyjątkowych relacji w biznesie poprzez social media. Warsztaty pokażą jak docierać do klientów z Jasła współpracując z innymi firmami na Facebooku i Instagramie oraz przybliżą wiedzę na temat potencjału lokalnych grup sprzedażowych.

Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział także w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych Pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). To niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia do 9 maja 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.