Aktualności

Nowe zasady ustalania składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2022 r.- bezpłatne szkolenie on-line

Nowe zasady ustalania składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2022 r.- bezpłatne szkolenie on-line

Zmiana w sposobie obliczania składki zdrowotnej to jedna z kluczowych zmian Polskiego Ładu. Od nowego roku podstawa wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą będzie zależała od formy opodatkowania.  Przedsiębiorcy opodatkowani według skali podatkowej albo podatkiem liniowym zapłacą składkę proporcjonalną do dochodu, natomiast opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych w wysokości uzależnionej od wielkości uzyskiwanych przychodów. Rozwiązania te budzą wątpliwości i liczne pytania.

Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle organizują w dniu  21 grudnia 2021 r. (wtorek) w godz. 10.00-12.00 szkolenie pn. „Nowe zasady ustalania składki na ubezpieczenie zdrowotne w 2022 roku”.

Szkolenie prowadzone będzie przez eksperta ZUS, odbędzie się w formule on-line i jest BEZPŁATNE!

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja polegająca na przesłaniu skanu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych uczestnika obejmujących imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu.

Formularze zgody oraz dane uczestnika należy wysyłać na adres mailowy biuro@jsp.org.pl w terminie do poniedziałku 20.12.2021 r. do godziny 15:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

Pliki do pobrania

Zaproszenie na szkolenie >>

Zgoda na udział w szkoleniu wraz z klauzulą informacyjną >>