Aktualności

Czwarte spotkanie cyklu Liderka z Jasła już 13 czerwca

Czwarte spotkanie cyklu Liderka z Jasła już 13 czerwca

13 czerwca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się kolejne spotkanie dedykowane kobietom przedsiębiorczym, zamierzającym założyć działalność gospodarczą i już prowadzącym taką działalność oraz lokalnym liderkom i paniom pragnącym wrócić na rynek pracy, organizowane w ramach cyklu Liderka z Jasła.

Spotkanie poświęcone będzie odkrywaniu równowagi między życiem zawodowym i osobistym, kształtowaniu zdrowych proporcji między: pracą, domem i rodziną, odpoczynkiem i zdrowym stylem życia, odnajdywaniu swojego work-life balance i metod skutecznego zarzadzania czasem oraz zwiększaniu swojej produktywności i cieszeniu się dobrym samopoczuciem przy stosowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.

Panie biorące udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się jak znajdować równowagę miedzy życiem zawodowym i osobistym. Poznają czym jest koncepcja work-life balance i jakie są jej zalety. Będą mogły poznać założenia matrycy priorytetów czyli jednej z najczęściej stosowanych metod zarządzania czasem i dowiedzą się jak skutecznie zaplanować dzień z macierzą Eisenhowera.

Dowiedzą się także jaki wpływ na naszą produktywność ma odżywianie się, co powinno być podstawą diety, jak prawidłowo układać własne menu, by korzystać z work-life balance, zwiększać swoją produktywność i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Uczestniczki spotkania będą mogły wziąć udział również w tworzeniu networkingu pośród samych zainteresowanych Pań w formule szybkich spotkań biznesowych (ang. business speed dating). To niezobowiązujące spotkania mające na celu nawiązanie kontaktów i zainicjowanie możliwej współpracy.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie przybycia do 9 czerwca 2023 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.