Aktualności

Zapraszamy na szóste spotkanie cyklu Liderka z Jasła

Zapraszamy na szóste spotkanie cyklu Liderka z Jasła

19 czerwca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się szóste w 2024 r. spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

Tym razem Panie dowiedzą się jak wycenić wartość firmy, poznają najczęściej stosowane metody wyceny oraz korzyści z niej płynące. Porozmawiamy także o cechach dobrego biura rachunkowego i zasadach jego wyboru.

W drugiej części spotkania Panie dowiedzą się dlaczego język angielski jest kluczowy dla kobiet w biznesie oraz jak znajomość języka angielskiego wpływa na rozwój kariery, budowanie relacji i zdobywanie międzynarodowych rynków przez kobiety.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek w formule Business speed dating.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 18 czerwca 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy!