Aktualności

Wsparcie na starcie – wyszukiwarki dofinansowań

Wsparcie na starcie – wyszukiwarki dofinansowań

Dla osób pragnących zostać przedsiębiorcami wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności to jedna z kluczowych informacji. Dotacja na rozpoczęcie działalności zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o założeniu działalności gospodarczej i pozwala realizować wyznaczone cele.

Jeżeli masz pomysł na własny biznes i zastanawiasz się jak pozyskać fundusze na jego realizację zapraszamy do skorzystania z zebranych poniżej wyszukiwarek wsparcia!

PORTAL FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Portal Funduszy Europejskich na swojej stronie udostępnia Wyszukiwarkę Dotacji. Narzędzie to umożliwia wyszukanie przedsiębiorcom i osobom fizycznym dotacji z Funduszy Europejskich. Dzięki możliwości zastosowania filtrów można łatwo i szybko znaleźć interesujące wsparcie, które będzie dostosowane do konkretnych potrzeb.  

Wyszukiwarkę Dotacji znajdziesz TUTAJ.

PORTAL FUNDUSZY EUROPEJSKICH WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

Dzięki Portalowi Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego można wyszukać najbliższy Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, gdzie wykwalifikowany konsultant udzieli bezpłatnej porady na temat możliwości dofinansowania. Dodatkowo na tej stronie na bieżąco aktualizowany jest Newsletter,  w którym znaleźć można informacje o trwających rekrutacjach oraz operatorach wsparcia.

Więcej na stronie internetowej TUTAJ.

POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (PARP)

PARP na swojej stronie internetowej oferuje szeroki zakres wsparcia. Osoby, które rozpoczynają działalność gospodarczą mogą znaleźć szkolenia, porady i  dodatkowe fundusze.

Więcej informacji na stronie PAPR.

WYSZUKIWARKA EkoDotacji

Wyszukiwarka EkoDotacji jest to ogólnodostępne i darmowe narzędzie dla tych, którzy szukają finansowego wsparcia ekologicznych inwestycji. Poprzez wyszukiwarkę EkoDotacji znaleźć można informację o dostępnych dotacjach, preferencyjnych pożyczkach i wsparciu technicznym na działania ekologiczne.

Wyszukiwarkę EkoDotacji można znaleźć TUTAJ.

POWIATOWY URZĄD PRACY W JAŚLE

Urząd Pracy w ramach swej działalności oferuje wsparcie w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, środków na wyposażenie lub doposażenie stanowisk pracy oraz wsparcie związane ze szkoleniem i doradztwem.

Więcej informacji na stronie PUP Jasło.

BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO

Działalność BGK koncentruje się na udzielaniu pożyczek, ale wsparcie obejmuje również doradztwo na każdym etapie, w tym przy wnioskowaniu, wyborze zabezpieczenia oraz po zawarciu umowy pożyczki.

Więcej informacji dotyczących form wsparcia na stronie BGK.

SEKWENCJA SP. Z O.O.

Spółka działająca na rynku od ponad 15 lat na swojej stronie internetowej publikuje wyszukiwarkę ponad 414 różnego rodzaju dotacji. W ramach kategorii Startup przedstawia programy, które oferują kompleksowe wsparcie w tworzeniu i rozwoju nowych działalności.

Więcej informacji można znaleźć na stronie spółki SEKWENCJA.