Aktualności

Wsparcie innowacji w biznesie – „Innowacje w Sporcie”

Wsparcie innowacji w biznesie – „Innowacje w Sporcie”

Już 25 marca br. w godzinach 10:00-12:30 w ramach inicjatywy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Connect & Scale up odbędzie się on-line spotkanie, którego głównym tematem będą innowacje w sporcie. Zaproszeni eksperci, wśród których znajdą się przedstawiciele z organizacji takich jak UEFA, Legia LAB, Dziki Warszawa, SportsTech Poland, TISA Group czy Higgsone, podzielą się wiedzą, doświadczeniami i dobrymi praktykami dotyczącymi wdrażania innowacji w sporcie.

Pigułka informacyjna wydarzenia:

Temat: „Innowacje w Sporcie”

Data: 25.03.2021 r. | godz. 10:00 – 12:30

Miejsce: 100% online | Platforma Hopin (link z biletem dostępowym zostanie wygenerowany po dokonaniu rejestracji na wydarzenie)

Dla kogo: Dla każdego kto interesuje się sportem lub/i interesuje się innowacjami. Wydarzenie jest dla wszystkich niezależnie od tego czy uprawiają sport czynnie, czy są wyłącznie obserwatorem zmagań sportowców, czy sportem żyją na co dzień, czy tylko okazjonalnie, czy reprezentują kadrę zarządzającą organizacją sportową, czy budują startup, którego propozycja wartości może zmienić oblicze sportu. Co więcej prezentowane innowacyjne rozwiązania dla sportu, mogą znaleźć swoje zastosowanie także w innych branżach. 

Szczegóły Wydarzenia: kliknij TUTAJ

Program WydarzeniaTUTAJ

W celu uczestnictwa w Wydarzeniu należy wcześniej potwierdzić chęć dołączenia do spotkania bezpośrednio na dedykowanej stronie wydarzeniaTUTAJ

Wsparcie innowacji w biznesie – „Zamień pomysł w dochodowy biznes przy wsparciu Platform Startowych”