Aktualności

V spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

V spotkanie cyklu Liderka z Jasła w 2024 r.

16 maja  br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, miałyśmy okazję gościć Panie na kolejnym spotkaniu programu Liderka z Jasła.

Podczas pierwszej części spotkania Panie zapoznały się z zasadami i tajnikami merchandisingu pozwalającymi na zwiększanie sprzedaży zarówno tej stacjonarnej jak i internetowej. Dowiedziały się dlaczego w skutecznej sprzedaży ważne jest stosowanie m.in. efektu PRO i odwróconego RPO, responsywnych stron internetowych oraz kart produktów.

W drugiej części spotkania rozmawiałyśmy o granicach i tym co należy rozumieć pod pojęciem stawiania własnych granic. Poznałyśmy przyczyny i konsekwencje braku stawiania swoich granic w budowaniu relacji z innymi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Panie biorące udział w spotkaniu miały również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek w formule Rozmowy Liderek o życiu o biznesie. Służą one wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie. Tym razem wiodącym tematem rozmów były manipulacje, jak się przed nimi bronić, jak się ich ustrzec.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie

Serdecznie dziękujemy za udział i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania cyklu.