Aktualności

Szóste spotkanie cyklu Liderka z Jasła

Szóste spotkanie cyklu Liderka z Jasła

19 czerwca br. w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbyło się szóste w 2024 r. spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

Tym razem rozmawiałyśmy o tym jak wycenić wartość firmy oraz jak wybrać biuro rachunkowe dostosowane do naszych potrzeb. Dowiedziałyśmy się także dlaczego język angielski jest kluczowy dla kobiet w biznesie oraz jak jego znajomość wpływa na rozwój kariery, budowanie relacji i zdobywanie międzynarodowych rynków przez kobiety. Poznałyśmy również historię jednej z naszych jasielskich liderek biznesu.

Bardzo ważnym elementem spotkania był także networking pomiędzy jego uczestniczkami. Szybkie spotkania biznesowe jakie odbyłyśmy pozwoliły nam poznać uczestniczki, wymienić się wiedzą i  doświadczeniem, a także nawiązać nowe ciekawe kontakty.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz wszystkie rozmowy dające inspiracje na kolejne działania i już dziś zapraszamy na następne spotkanie cyklu, które odbędzie się po przerwie wakacyjnej.