Aktualności

Strefa coworkingowa w Generatorze Nauki w Jaśle

Strefa coworkingowa w Generatorze Nauki w Jaśle

W dniu 19 października 2022 r. Generator Nauki GEN został oficjalnie otwarty. Z tej okazji Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle przygotował w strefie coworkingowej dla wszystkich odwiedzających warsztaty.

Podczas ich trwania można było wykonać badanie typu osobowości zawodowych, poznać pięć technik motywacyjnych i zadecydować, która z nich jest najlepsza, dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać swoim czasem z wykorzystaniem Macierzy Eisenhowera oraz przetestować swój pomysł na biznes wypełniając formularz schematu biznesowego i poznać ofertę Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle. Na każdym etapie warsztatów odwiedzającym towarzyszył indywidualny konsultant, który przekazywał informacje, wyjaśniał wątpliwości i odpowiadał na wszystkie pojawiające się pytania. Każdy chętny mógł wypełnić mapę myśli pt. Z czym kojarzy Ci się jasielska przedsiębiorczość?

Wszystkim odwiedzającym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i ciekawe rozmowy!

Strefa coworkingowa GEN to miejsce dedykowane dla początkujących przedsiębiorców i osób wykonujących wolne zawody oraz dla tych, którzy potrzebują niewiele miejsca do pracy, a nie chcą pracować w domu, ani wynajmować całego biura. W strefie można wynająć samodzielne, umeblowane stanowisko do pracy z dostępem do Internetu oraz skorzystać z mini sali konferencyjnej przewidzianej na około 8 osób, a także z w pełni wyposażonego zaplecza kuchennego.   

Po więcej informacji o Generatorze Nauki zapraszamy na stronę internetową genjaslo.pl , a odnośnie Strefy Coworkingowej do kontaktu telefonicznego pod numer  +48 13 44 825 00 lub mailowego gen.coworking@um.jaslo.pl