Aktualności

Spotkanie organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Spotkanie organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Jesteś studentem? Masz pomysł na biznes? Interesuje Cię proces inkubacji? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

W najbliższy czwartek 17 grudnia w godzinach od 9:00 do 11:00 w formie online odbędzie się spotkanie dla studentów z województwo podkarpackiego, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Spotkanie jest kierowane do studentów, którzy są zainteresowani procesem inkubacji, czyli pracą nad rozwinięciem swojego pomysłu na biznes do osiągnięcia fazy określanej jako Minimum Viable Product.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Platformy Startowej oraz firmy, która przeszła proces inkubacji. Opowiedzą oni na jakie wsparcie można liczyć, jak startup może zacząć działać na rynku, jak wybrać odpowiednią platformę i jak do niej aplikować.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja! 

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiemhttps://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=1034

Zapraszamy do wzięcia udziału!