Aktualności

Przedsiębiorco! Weź udział w darmowych Webinariach, spotkaniach i kursach on-line!

Przedsiębiorco! Weź udział w darmowych Webinariach, spotkaniach i kursach on-line!

W obecnej, wyjątkowo trudnej sytuacji gospodarczej warto korzystać z każdej okazji do rozpoznania nowych możliwości biznesowych.

Zapraszamy, więc na bezpłatne spotkania online, kursy, webinaria, szkolenia organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH), Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Polski Fundusz Rozwoju (PFR). Formularz zgłoszeniowy na poszczególne wydarzenia po kliknięciu w ich nazwę.

Webinaria PAIH:

PARP Forum Przedsiębiorczości, (9 grudnia o godz. 10:00). Forum jest skierowane do wszystkich firm: od startupów, przez mikro, małe, średnie, po duże przedsiębiorstwa. To nowa przestrzeń dla dyskusji wymiany poglądów, wiedzy oraz doświadczeń. Wydarzenie odbędzie w formule online i jest całkowicie bezpłatne. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Kurs Akademii PARP: „Cyberbezpieczeństwo w MŚP” . Bezpłatny kurs online  udostępniany przez Akademię PARP, zawierający praktyczne porady i wskazówki na temat rozpoznawaniai zapobiegania zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością. Kurs jest całkowicie darmowy, a jego   ukończenie daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Firmy JutraProgram szkoleniowy organizowany przez Google w partnerstwie z PFR, skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi w Internecie za pomocą łatwych i darmowych narzędzi.