Aktualności

Newsletter dla przedsiębiorców

Newsletter dla przedsiębiorców

Prowadzisz firmę? Brakuje Ci czasu, aby śledzić zmiany? Chcesz być na bieżąco z wiadomościami biznesowymi? A może planujesz zostać przedsiębiorcą i szukasz przydatnych informacji? Newsletter dla przedsiębiorców jest właśnie dla Ciebie.

Newsletter dla przedsiębiorców przygotowywany przez Wydział Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miasta w Jaśle skierowany jest do wszystkich osób poszukujących zagadnień związanych z tematyką biznesową.

Zapisując się na listę mailingową co najmniej raz w miesiącu na poczcie elektronicznej otrzymają Państwo porcję najważniejszych informacji dotyczących szeroko pojętej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem rodzimego, jasielskiego rynku.

Newsletter dla przedsiębiorców oferuje przegląd wiadomości w pigułce. Poruszane w nim zagadnienia dotyczą m.in.: zmian w obowiązujących przepisach, terminarzy, zaproszeń do udziału w webinariach, szkoleniach, ankietach czy też informacji z Urzędu Miasta.

Od stycznia br. zmieniliśmy nieco szatę graficzną Newslettera dla przedsiębiorców, więc zachęcamy do zapoznania się z jego nową odsłoną.

Przygotowaliśmy także krótką ankietę na temat Newslettera. Prosimy o podzielenie się z nami Państwa opinią, ponieważ jest ona dla nas bardzo ważna i pomoże nam dostosować Newsletter do Państwa oczekiwań. Wypełnienie ankiety nie powinno potrwać dłużej niż 5 minut. Ankieta jest anonimowa. Link do Ankiety dotyczącej Newsletteru dla przedsiębiorców Urzędu Miasta w Jaśle.

Zapraszamy do zasubskrybowania Newslettera dla przedsiębiorców, aby otrzymywać na bieżąco informacje związane z przedsiębiorczością. KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ.