Aktualności

Młodzież i Przedsiębiorczość – VI edycja miejska

Młodzież i Przedsiębiorczość – VI edycja miejska

W dniu 4 czerwca 2024 r. w Generatorze Nauki GEN w Jaśle odbyła się Gala podsumowująca projekt edukacyjny „Młodzież i Przedsiębiorczość – VI edycja miejska” realizowany od września 2023 r. do czerwca 2024 r.

W trakcie spotkania Dawid Szczepankiewicz – trener biznesu i koordynator projektu przedstawił założenia przyświecające realizacji VI edycji projektu, przeprowadzone działania wraz z efektami ich realizacji. Nagrodzeni zostali także zwycięscy konkursu pn. „Mój pomysł na lokalny biznes” oraz rozdane zostały certyfikaty uczestnikom projektu.

Podczas wydarzenia odbył się także panel dyskusyjny nt. „Młodzież i Przedsiębiorczość – oczekiwania rynku, a rzeczywistość”. W jego trakcie rozmawialiśmy m.in. o tym czym jest przedsiębiorczość młodzieży i jak ją wspierać.

Podsumowanie projektu było świetną okazją dla zaprezentowania również innych działań miejskich wspierających młodzież, jej przedsiębiorczość i nowatorskie pomysły. Dało także możliwość przedstawienia oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle skierowanej do młodych ludzi i nawiązania nowych kontaktów.

Dziękujemy za możliwość udziału w dyskusji i liczymy na dalszą współpracę przy kolejnych edycjach projektu.

Relację z gali podsumowującej projekt można znaleźć na stronie Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.