Aktualności

Miasto Jasło ogłasza konkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT

Jesteś z Jasła i chcesz założyć firmę z branży ICT (informatyka i telekomunikacja) lub prowadzisz taką nie dłużej niż rok? Weź udział w konkursie Miasta Jasła na najlepszy biznes plan. Do udziału zaprasza Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle.

– Przedsiębiorcy stanowią najcenniejszy kapitał gospodarczy miasta. Dlatego chcemy zachęcić młodych ludzi, aby tutaj założyli swój pierwszy biznes. Już niedługo uruchomiony zostanie Inkubator Przedsiębiorczości, który będzie wspierał początkujących przedsiębiorców do 24 miesiąca działalności, a już teraz ogłaszamy konkurs na najlepszy biznesplan z branży ICT – mówi Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Konkurs jest podzielony na II etapy. Pierwszy trwa do 21 czerwca br., wystarczy przedstawić swój pomysł poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Uczestnicy, którzy przejdą do II etapu będą przygotowywać swoje biznesplany pod okiem ekspertów. Gotowy biznesplan należy złożyć do 10 września br. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane zarówno przez Miasto Jasło, przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu, będące partnerami konkursu.

ZARZADZENIE-nr-V_98_2019-w-sprawie-konkursu-na-biznesplan Pobierz

Regulamin-_konkursu-na-najlepszy-biznesplan-z-branzy-ICT-wersja-ujednolicona Pobierz

Formularz-nr-1_dla-osoby-fizycznejPobierzFormularz-nr-2-_dla-przedsiębiorcy Pobierz