Aktualności

Demo Day – dzień otwarty w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

Demo Day – dzień otwarty w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

Chcesz się rozwijać? Szukasz pomysłu na siebie? Rozważasz założenie działalności gospodarczej, ale nie wiesz czy jest ona odpowiednia dla Ciebie?

Zapraszamy na Demo Day w IP w Jaśle, który odbędzie się w dniu 28 czerwca br. w godzinach 11.00-14.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, ul. Kazimierza Wielkiego 5.

Podczas spotkania będzie można m.in. zapoznać się z ofertą Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle, dowiedzieć się czym jest działalność nierejestrowana i kiedy ma ona zastosowanie. Czym jest działalność gospodarcza i jakie wiążą się z nią obowiązki oraz gdzie można znaleźć dofinansowanie na rozpoczęcie i rozwój takiej działalności. Będzie można także wziąć udział w badaniu predyspozycji zawodowych oraz warsztatach pokazujących, jak wykorzystać formularz schematu biznesowego i czy może on stanowić alternatywę dla klasycznego biznesplanu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 27 czerwca br., mailowo na adres inkubator@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371 wraz ze wskazaniem, w którym bloku tematycznym zamierzają Państwo uczestniczyć.

Serdecznie zapraszamy!

Program szczegółowy

11.00  Badanie typu osobowości zawodowych i omówienie wyników

12.00 Prelekcja tematyczna: ABC działalności gospodarczej czyli od czego zacząć prowadzenie działalności gospodarczej i czym jest działalność nierejestrowania

13.00 Warsztaty : Formularz schematu biznesowego jako narzędzie przydatne do planowania i rozwoju biznesu, a jednocześnie ciekawa alternatywa dla tradycyjnego biznesplanu.