Aktualności

16 maja br. zapraszamy na piąte spotkanie cyklu Liderka z Jasła

16 maja br. zapraszamy na piąte spotkanie cyklu Liderka z Jasła

16 maja br. (czwartek) w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, odbędzie się piąte spotkanie organizowane w ramach programu Liderka z Jasła.

Tym razem Panie poznają zasady i tajniki merchandisingu pozwalające na zwiększania sprzedaży zarówno tej stacjonarnej jak i internetowej. Dowiedzą się dlaczego w skutecznej sprzedaży ważne jest stosowanie m.in. efektu PRO i odwróconego RPO, responsywnych stron internetowych czy kart produktów.

W drugiej części spotkania Panie biorące w nim udział dowiedzą się czym są granice i co należy rozumieć pod pojęciem stawiania własnych granic. Poznają przyczyny i konsekwencje braku stawiania swoich granic w budowaniu relacji z innymi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Panie poznają sposoby ich wytyczania, budowania i zachowywania, dowiedzą się jak się bronić przed manipulacją, agresją i porozumiewać się bez przemocy.

Panie biorące udział w spotkaniu będą również miały możliwość wzięcia udziału w sesji budowania networkingu wśród zainteresowanych uczestniczek w formule Rozmowy Liderek o życiu o biznesie. Służą one wymianie wiedzy i doświadczenia, prezentowaniu swoich kompetencji, umiejętności i pomysłów; nawiązaniu relacji oraz poszukiwaniu inspiracji, motywacji i pomysłu na siebie w biznesie. Tym razem wiodącym tematem rozmów będą manipulacje, jak się przed nimi bronić, jak się ich ustrzec.

Program Liderka z Jasła ma na celu budowanie szeroko rozumianych postaw przedsiębiorczych, kształtowanie kompetencji liderskich, budowanie networkingu kobiet, tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz wspieranie kobiet w pracy i biznesie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie do 15 maja 2024 r., mailowo na adres wp@um.jaslo.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 13 44 86 371.

Serdecznie zapraszamy.