Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle to miejsce stworzone dla początkujących przedsiębiorców z branż odpowiadających inteligentnym specjalizacjom województwa podkarpackiego, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Panuje w nim korzystny mikroklimat do wzrastania i dojrzewania firm z branży informatycznej i telekomunikacyjnej oraz z branży szeroko pojętej jakości życia.

W odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy, znajdującej się w ścisłym centrum miasta, udostępniamy mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z województwa podkarpackiego komfortowe stanowiska pracy typu open space oraz kameralne biura. Łącze światłowodowe symetryczne zapewnia identyczne prędkości maksymalne w obie strony.  

Wynajmujemy przedsiębiorcom kompletnie wyposażoną przestrzeń biurową wraz z zapleczem biurowo-technicznym oraz pakietem profesjonalnych usług doradczych przydatnych przy zakładaniu i rozwijaniu firmy. Do dyspozycji Klientów Inkubatora Przedsiębiorczości jest również nowoczesna sala szkoleniowa oraz powierzchnia reklamowa na naszej stronie internetowej. Organizujemy spotkania tematyczne z ekspertami i instytucjami otoczenia biznesu oraz wspieramy networking branżowy.

Nie masz pewności, czy Twoja działalność gospodarcza wpisuje się w specjalizacje wspierane przez Inkubator? Skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy.

Zobacz spacer wirtualny na pełnym ekranie

Zacznij swoją przygodę z biznesem już dziś! Pomożemy i doradzimy. Twój sukces to nasz sukces.

Zobacz ofertę

JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

  Rejestracji dokonuje się do bazy Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), która prowadzona jest w systemie elektronicznym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego CEIDG-1 musisz zgromadzić pewne informacje.
https://prod.ceidg.gov.pl

Zobacz więcej

Zobacz jak działa INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Jaśle

Aktualności

12 października 2021 r. podczas rozmowy na żywo w porannych Aktualnościach TVP Rzeszów widzom serwisu przybliżono informacje o Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle, jego ofercie, partnerach, kampanii promocyjnej prowadzonej wśród podkarpackich studentów pn. „Studiuj i prowadź własną firmę z Inkubatorem Przedsiębiorczości Continue reading

Więcej

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle w Porannych Aktualnościach Telewizji Rzeszów

Studencie! Może chciałbyś uczyć się i postawić pierwsze kroki w świecie biznesu? Zdobywaj wiedzę i doświadczenie zawodowe – studiuj i prowadź własną firmę z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Jaśle.

Nie czekaj na zakończenie studiów i dyplom – już teraz weź sprawy Continue reading

Więcej

STUDIUJ I PROWADŹ WŁASNĄ FIRMĘ Z INKUBATOREM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W JAŚLE

Złota Setka Firm Podkarpacia 2021

Złota Setka Firm Podkarpacia 2021

28 września 2021 r. na uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce k. Rzeszowa, zostały ogłoszone wyniki XV edycji rankingu organizowanego przez Nowiny, przy współudziale podkarpackiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Małopolskiego Instytutu Gospodarczego. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw Continue reading

Więcej

Złota Setka Firm Podkarpacia 2021

Od 01 września 2021 r. do 31 października 2021 r. prowadzony jest nabór do VI rundy inkubacji projektu Platformy Startowe „Start In Podkarpackie”.

Projekt skierowany jest do osób fizycznych bez ograniczeń wiekowych, które mają pomysł na biznes związany z branżą Continue reading

Więcej

Trwa nabór do VI rundy projektu Platformy Startowe „Start In Podkarpackie”

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską pod nazwą #EUinmyregion. Pozwalają one przekonać się jak różnorodne projekty są realizowane z pomocą środków unijnych i jak wpływają one na życie każdego z nas.

W tym roku Continue reading

Więcej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle