Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle to miejsce stworzone dla początkujących przedsiębiorców z branż odpowiadających inteligentnym specjalizacjom województwa podkarpackiego, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Panuje w nim korzystny mikroklimat do wzrastania i dojrzewania firm z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, lotnictwa i kosmonautyki oraz z branży szeroko pojętej jakości życia.

W odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy, znajdującej się w ścisłym centrum miasta, udostępniamy mikro, małym i średnim przedsiębiorcom z województwa podkarpackiego komfortowe stanowiska pracy typu open space oraz kameralne biura. Łącze światłowodowe symetryczne zapewnia identyczne prędkości maksymalne w obie strony.  

Wynajmujemy przedsiębiorcom kompletnie wyposażoną przestrzeń biurową wraz z zapleczem biurowo-technicznym oraz pakietem profesjonalnych usług doradczych przydatnych przy zakładaniu i rozwijaniu firmy. Do dyspozycji Klientów Inkubatora Przedsiębiorczości jest również nowoczesna sala szkoleniowa oraz powierzchnia reklamowa na naszej stronie internetowej. Organizujemy spotkania tematyczne z ekspertami i instytucjami otoczenia biznesu oraz wspieramy networking branżowy.

Nie masz pewności, czy Twoja działalność gospodarcza wpisuje się w specjalizacje wspierane przez Inkubator? Skontaktuj się z nami. Doradzimy i pomożemy.

Zobacz spacer wirtualny na pełnym ekranie

Zacznij swoją przygodę z biznesem już dziś! Pomożemy i doradzimy. Twój sukces to nasz sukces.

Zobacz ofertę

JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

  Rejestracji dokonuje się do bazy Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG), która prowadzona jest w systemie elektronicznym przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.
Przed wypełnieniem formularza rejestracyjnego CEIDG-1 musisz zgromadzić pewne informacje.
https://prod.ceidg.gov.pl

Zobacz więcej

Zobacz jak działa INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Jaśle

Aktualności

Więcej

Biznesowe ABC, czyli jak obywatel Ukrainy powinien przygotować się do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce

W miniony czwartek 21 września,  na zaproszenie Fundacji SLOW BESKID miałyśmy okazję gościć w Świetlicy – nowoutworzonej, przyjaznej dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy przestrzeni znajdującej się w Jaśle przy ul. Continue reading

Więcej

Spotkanie informacyjno-doradcze z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krośnie już 20 września

Wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krośnie oraz z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców w Jaśle zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze europejskie dla przedsiębiorców- B+R oraz automatyzacja i robotyzacja”.

Spotkanie Continue reading

Więcej

Przedsiębiorco spotkaj się ze specjalistami- wrześniowe spotkania w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Jaśle

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców serdecznie zaprasza na wrześniowe spotkania dla przedsiębiorców ze specjalistami z Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich Continue reading